Akçay Sanayi Ticaret Ltd. Şti. Kurumsal

    AKÇAY SAN. TİC. LTD.ŞTİ firmamız üç nesildir tarım ve hayvancılık ile uğraş veren AKÇAY ailesinin kurmuş olduğu aile şirketidir. Yön. Kur. Başk.lığını Mak. Müh. Hasan AKÇAY yapmaktadır.
- Firmamız ,200 Sağmal ,400 besi kapasiteli hayvancılık işletmesi ile modern hayvancılık ve ekilir-dikilir arazileri ile modern tarım yapmaktadır.
- Firmamız, müteahhid yetki belgesine sahip olup, inşaat yapmaktadır.
- Firmamız, tasarımını Mak. Müh. Hasan AKÇAY ın yaptığı Türk Patent Enstitüsü tarafından faydalı modelleri alınan ,traktör hidrolik sistemi ile çalışan Balya Toplama, Yükleme, ve İndirme yapan ,uç ataçmanı değiştirilerek çok amaçlı kullanılabilen tarım makinaları imal etmektedir.Ürünlerimizin teknik özellikleri web sayfamızda detaylı verilmektedir.
- Firmamız imalatı olan makinalarımızın kullanımı ile tarım ve hayvancılık sektörüne katkı sağlayacağı ümidiyle sağlık , başarı ve bol kazançlar dileriz. Saygılarımızla.

Mak. Müh. Hasan AKÇAY

Kalite - Özgüven - Başarı

Teknolojiye ayak uydurarak yeni projeler üretiyoruz.İşinizi kolaylaştırmak bizim işimiz.

Ürettiği tüm ürünlerinde TSE ölçülerini ve kalitesini baz alan firmamız ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.Türk Sanayisine katkıda bulunmaktan ve ülkemizin itibarını yüksek tutacak mamüller üretmenin haklı gururunu yaşamaktayız.